Domēnu reģistrācijas noteikumi

Domēna vārda reģistrācija un lietošanas tiesību iegūšana uz noteiktu laiku notiek pēc domēna pieteikšanas, pieteikuma izskatīšanas un domēna vārda lietošanas tiesības apmaksas. Par sekmīgu domēna reģistrāciju uz e-pastu tiek izsūtīts apstiprinājums.

Reģistrēt var tikai tādu vārdu, kas reģistrācijas brīdī ir brīvs.

Domēna vārda pieļaujamie simboli

  • Domēna vārda garumam ir jābūt no 2 līdz 64 simboliem, vai no 3 līdz 64 simboliem, atkarībā no domēna zonas. 
  • Pieļaujamie simboli ir latīņu alfabēta burti. Bez burtiem domēna vārdā pieļaujami arī cipari un domuzīme “-“. Domuzīmi nedrīkst lietot domēna vārda sākumā vai beigās.

Domēnu reģistrācijas kārtība

  • Jāaizpilda pieteikums https://area.lv
  • Pēc pieteikuma aizpildes uz Jūsu e-pastu tiks izsūtīts rēķins, pēc kura apmaksas tiks veikta domēna reģistrācija
  • Domēns tiek reģistrēts dienā, kad ir tikusi veikta rēķina apmaksa

*SIA „Area IT” nenes atbildību situācijās, kad starplaikā starp Jūsu reģistrācijas formas aizpildīšanu un maksājuma saņemšanu domēns jau ir reģistrēts vai ir mainījusies domēna reģistrācijas cena.

Domēna lietošanas termiņa pagarināšana

  • 30 dienas pirms domēna vārda lietošanas termiņa beigām tiek automātiski sagatavots un uz e-pastu izsūtīts rēkīns par domēna lietošanas tiesību pagarināšanu uz nākamo periodu. Šis rēķins ir jāapmaksā rēķinā norādītajā terminā (30 dienu laikā)
  • Ja maksājums nav veikts rēķinā norādītajā terminā, domēna lietošanas termiņš var netikt pagarināts un domēna vārds var tikt dzēsts no datubāzes
  • Nokavēta maksājuma gadījumā, pastāv iespēja veikt domēna atjaunošanu. Domēna atjaunošanas maksa ir 75 EUR + PVN. Domēnus iespējams atjaunot līdz 14 dienām pēc apmaksas termiņa beigām.

* Par maksājumu veikšanu rēķinā norādītajā termiņā ir atbildīgs domēna vārda lietotājs. Rēķina nesaņemšana nevar tikt uzskatīta par attaisnojošu iemeslu apmaksas neveikšanai noteiktajā laikā.

 

 

Hostinga plāni ir optimizēti populārākajiem interneta veikaliem un satura vadības sistēmām

WordPress hostings Joomla hostings Drupal hostings CMS Made Simple hostings Virtuemart hostings OpenCart hostings Prestashop Hostings Zen Cart hostings oscommerce hostings
WordPress Joomla Drupal CMS MS VirtueMart OpenCart PrestaShop Zen Cart osCommerce

Darba laiks

Tehniskais atbalsts:
bez brīvdienām
0:00 - 24:00
Iespējams, ka atbilde uz Jūsu jautājumu būs atrodama sadaļā Atbalsts

Atvērt pieteikumu

Pārdošanas daļa/administrācija:
darba dienās
9:00-17:00

Kontakti

Atrašanās vieta hostingam

Biroja adrese: E.Birznieka-Upīša 21,
Rīga, LV-1011

Blogs

Hostinga apmaksas veidi

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.