Privātuma politika

SIA Area IT (turpmāk tekstā - „mēs", „mums" un „mūsu") apņemas aizsargāt katra indivīda privātumu, kurš izmanto mūsu pakalpojumus, apmeklē mūsu mājaslapu un sazinās ar mums.

Mūsu privātuma politika palīdzēs jums izprast, kādu informāciju Area IT apkopos un kādos veidos šī informācija tiks izmantota.

Mēs apkoposim un apstrādāsim jūsu personisko informāciju saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citu piemērojamo likumdošanu, kas laiku pa laikam tiek grozīta.

Kā mēs apkopojam un lietojam personisko informāciju
Mēs apkopojam jūsu personisko informāciju tikai tādos gadījumos, ja esat sevišķi un apzināti snieguši mums šādu informāciju, piemēram:

  • Ja jūs piesakaties kādam no mūsu hostinga plāniem
  • Ja jūs reģistrējat domēnu mājaslapā area.lv
  • Piedalāties konkursos vai balvu izcīņā, ko mēs reklamējam mājaslapā
  • Ja aizpildat jebkādu citu informācijas pieprasījumu mūsu mājaslapā

Informācijas sniegšana trešajām pusēm
Ar šo mēs apņemamies neatklāt nekādu personisko informāciju, kas saņemta, apmeklējot mūsu tīmekļvietni, izņemot likumā noteiktos gadījumos. Mēs varam izmantot iegūto informāciju, lai paziņotu jums par jauniem produktiem un īpašiem piedāvājumiem, kuri, mūsuprāt, varētu jūs interesēt, nozīmīgām izmaiņām mājaslapā vai citiem mārketinga mērķiem, kuri varētu jūs interesēt.

Jūsu personiskās informācijas izmantošana
Ja sniegsiet mums savu personisko informāciju, mēs to varam saglabāt un izmantot šādiem mērķiem:

  • Glabāt un apstrādāt informāciju, lai labāk izprastu jūsu vajadzības un to, kādos veidos varam uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti;
  • Lietot jūsu e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru, lai nosūtītu informāciju par jaunajiem produktiem, īpašiem piedāvājumiem. Ja nevēlaties saņemt šādu informāciju, informējiet mūs par to nosūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;
  • Piešķirt piekļuvi mājaslapas ierobežotajām zonām;
  • Paturēt noteiktu informāciju rēķinu izsūtīšanai un saņemšanai.

Sīkdatņu politika
Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, noteikta informācija var tikt saglabāta, izmantojot sīkdatnes, gadījumos, ja jūsu dators šo informāciju lejupielādē automātiski. Tomēr šie faili netiek izmantoti personas datu iegūšanai. Ja vēlaties izslēgt sīkdatņu atbalstu, jūs varat mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus. Tas jebkurā gadījumā ietekmēs piekļuvi mūsu tīmekļvietnei.

Saites uz citām vietnēm un no tām
Ja izmantojat saiti no mūsu tīmekļvietnes no kādu neatkarīgu un trešajai pusei piederošu vietni (vai otrādi), mēs nevaram nodrošināt visu jūsu sniegto personas datu aizsardzību. Trešo pušu vietnēm var būt savas privātuma un datu apkopošanas politikas, kuras atrodas ārpus mūsu kontroles. Jebkurus personas datus, kurus sniedzat trešo pušu vietnēm, regulēs šo pušu privātuma politika, ja tās tādu izmanto. SIA Area IT neuzņemas atbildību vai saistības par šo trešo pušu vietņu praktisko izmantošanu, rīcību vai politiku, un neuzņemas atbildību par šādu vietņu saturu vai privātuma praksi.

Jūsu tiesības
Jums ir tiesības piekļūt mūsu pārvaldītajai personiskajai informācijai saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja vēlaties saņemt šo informāciju. Lūdzu, ņemiet arī vērā, ka saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu jums ir tiesības pieprasīt nepareizu, neprecīzu vai nepilnīgu personas datu izlabošanu, personas datu iznīcināšanu vai aizturēšanu, kā arī iebilst pret jūsu personas datu apstrādi. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka gadījumā, ja jūs iebilstat pret savu personas datu apstrādi, mēs nevarēsim jums nodrošināt noteiktus pieejamos pakalpojumus.

Piekrišana šiem noteikumiem
Lietojot mājaslapu, jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. SIA Area IT patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot SIA Area IT tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.

Hostinga plāni ir optimizēti populārākajiem interneta veikaliem un satura vadības sistēmām

WordPress hostings Joomla hostings Drupal hostings CMS Made Simple hostings Virtuemart hostings Magento hostings OpenCart hostings Prestashop Hostings Zen Cart hostings oscommerce hostings
WordPress Joomla Drupal CMS MS VirtueMart Magento OpenCart PrestaShop Zen Cart osCommerce

Darba laiks

Tehniskais atbalsts:
bez brīvdienām
0:00 - 24:00
Iespējams, ka atbilde uz Jūsu jautājumu būs atrodama sadaļā Atbalsts

Atvērt pieteikumu

Pārdošanas daļa/administrācija:
darba dienās
9:00-17:00

Kontakti

Atrašanās vieta hostingam

Biroja adrese: E.Birznieka-Upīša 21,
Rīga, LV-1011

Blogs

Hostinga apmaksas veidi