Ikdienas datu rezerves kopijas ar JetBackup

Ikdienas rezerves kopijas

Mēs īpašu vērību pievēršam datu drošībai un tāpēc esam izvēlējušies vislabāko pieejamo rezerves kopēšanas risinājumu - JetBackup. Šis risinājums nodrošina pilnīgu datu aizsardzību.

Vienkārša failu atjaunošana

Viena no lielākajām mūsu sistēmas priekšrocībām ir iespēja atjaunot failus patstāvīgi izmantojot cPanel pieejamo rīku „JetBackup". Jebkuru failu ir iespējams atjaunot uz jebkuru datumu no iepriekšējam 14 dienām.

Rezerves kopēšana datubāzēm

Jebkuru datubāzi ir iespējams atjaunot uz jebkuru dienu no iepriekšējām 2 nedēļām. Lai atjaunotu datubāzi, lūdzu pieslēdzaties cPanel un izmantojiet tur pieejamo rīku „JetBackup".

Hostinga plāni ir optimizēti populārākajiem interneta veikaliem un satura vadības sistēmām

WordPress hostings Joomla hostings Drupal hostings CMS Made Simple hostings Virtuemart hostings OpenCart hostings Prestashop Hostings Zen Cart hostings oscommerce hostings
WordPress Joomla Drupal CMS MS VirtueMart OpenCart PrestaShop Zen Cart osCommerce

Darba laiks

Tehniskais atbalsts:
bez brīvdienām
0:00 - 24:00
Iespējams, ka atbilde uz Jūsu jautājumu būs atrodama sadaļā Atbalsts

Atvērt pieteikumu

Pārdošanas daļa/administrācija:
darba dienās
9:00-17:00

Kontakti

Atrašanās vieta hostingam

Biroja adrese: E.Birznieka-Upīša 21,
Rīga, LV-1011

Blogs

Hostinga apmaksas veidi

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.