Kā sākt izmantot Outlook.com e-pastam? Drukāt

  • 1

Kopš 2014.gada aprīļa Outlook.com vairs nepiedāvā bezmaksas versiju jauniem lietotājiem.


Detalizēts outlook.com apraksts un salīdzinājums ar Google Apps ir šeit! http://windows.microsoft.com/lv-LV/windows/outlook-compare

 

Šajā rakstā uzzināsiet kā uzsākt Outlook.com e-pasta risinājuma izmantošanu ar Area IT hostingu.

 

Lai sāktu izmantot Outlook.com bezmaksas e-pastu ar Jūsu domēnu būs nepieciešams domēnam pievienot MX un TXT tipa DNS ierakstus. Ar MX ierakstu palīdzību Jūs norādīsiet, ka vēlaties izmantot Outlook.com e-pasta serverus, ar TXT ieraksta palīdzību varēsiet apliecināt, ka domēns pieder Jums.

 

REĢISTRĀCIJA WINDOWS LIVE ADMIN CENTER

 

1) Ejiet uz http://domains.live.com/ un izvēlaties opciju "Get Started".

 

 

2) Norādiet savu domēna vārdu un izvēlaties opciju "Set up Outlook.com for my domain".

 
 

3) Nakošajā solī būs jāizvēlās administratora konts. Ja Jums jau ir aktīvs Microsoft konts, izvēlaties pirmo variantu. Izvēloties otro variantu ir svarīgi norādīt eksistējošu e-pasta adresi, jo uz to tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts.

 
 

4) Ja Jūs izvēlējaties opciju pieslēgties ar eksistējošu Microsoft kontu, tad Jums tiks atvērts pieslēgšanas logs. Otrajā variantā būs jāaizpilda pieteikuma forma un pēc formas aizpildes tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

 
 
 

NEPIECIEŠAMO DNS IERAKSTU IZVEIDE

 

1) Pēc pieteikuma aizpildes un e-pasta apstiprināšanas būs sekmīgi izveidots Jūsu konts. Tālāk, lūdzu, atveriet šo URL: https://domains.live.com/Signup/SignupDomain.aspx

 

Logā, kas atvērsies, atkārtoti norādiet domēna vārdu, kuram vēlaties pieslēgt Outlook.com bezmaksas e-pastus un nākošajā solī apstipriniet Microsoft pakalpojumu lietošanas noteikumus un nosacījumus.

 

Lapā "Domain Settings" Jums tiks parādīti MX un TXT ieraksti, kurus būs nepieciešams pievienot Jūsu domēnam, lai sāktu izmantot Outlook.com e-pastu.

 

2) Lai pievienotu MX ierakstu ir jāveic šādi soli:

 

Jāpieslēdzas cPanel. http://tavsdomens.lv/cpanel ("tavsdomens.lv" ir jāaizstāj ar Jūsu domēna vārdu).

hostings login

 

3) Pēc pieslēgšanās jāatrod sadaļa "Mail" un jānospiež uz "MX Entry"

Izveidot jaunu e-pastu cPanel hostings

 

4) Izvēlaties domēna vārdu

 

5) Šajā logā izvēlaties opciju "Automatically Detect Configuration".

 

 

6) Pievienojiet MX ierakstu no Windows Live Admin "Domain Settings" sadaļas "MX server". "Priority" atstājiet nemainītu ar vertību "0".

7) Citus esošos MX ierakstus nepieciešams dzēst, nospiežot "Delete" ierakstu labajā pusē. Pabeidzot ierakstu rediģēšanu sadaļā MX Records jābūt līdzīgam ierakstam:

 

8) Šajā brīdī ir izpildīts Outlook.com konfigurācijas minimums un tālāk būs nepieciešams pagaidīt, kamēr notiek DNS izplatīšanas (DNS propagation), kas var aizņemt no 30 minūtēm līdz 48 stundām.

Lai parbaudītu vai DNS izplatīšanas ir sekmīgi notikusi, spiediet "Refresh" Windows Live Admin "Domain settings" sadaļā.

 

 

9) Kad domēns būs aktīvs parādīsies šāds logs:

 

E-PASTA KONTU IZVEIDE

1) Lūdzu, atveriet šo URL: https://domains.live.com/manage/
 
 
Tālāk izvēlaties domēnu, kuram vēlaties izveidot e-pastus. E-pastu izveide ir ļoti vienkārša un intuitīva - lai pievienotu jaunu kontu, spiediet uz "Add" un norādiet visu nepieciešamo informāciju.
 
 
 
Lai pieslēgtos jaunizveidotajam e-pastam, lūdzu, ejiet uz http://mail.live.com
 
 
Jautājumu/neskaidrību gadījumā, lūdzu, atvēriet jaunu atbalsta pieteikumu no klientu sistēmas vai rakstiet uz support@area.lv.
 

Vai šī atbilde Jums noderēja?

« Atpakaļ