Portal Home > Knowledgebase > Bezmaksas mājaslapa > Kā sākt veidot bezmaksas mājaslapu ar RVSiteBuilder

Kā sākt veidot bezmaksas mājaslapu ar RVSiteBuilder

Lai sāktu veidot savu bezmaksas mājaslapu ar RVSiteBuilder Jums ir jāveic šādi soļi:

1) Jāpieslēdzas cPanel. http://tavsdomens.lv/cpanel ("tavsdomens" vietā jāieraksta sava domēna vārdu).

hostings login

 

2) Pēc pieslēgšanās jāatrod sadaļa "Software/Services" un jānospiež uz "RVSiteBuilder"3) Spiežam uz Create a Project, lai sāktu veidot jaunu mājaslapu.

4) Ievadam mājaslapas nosaukumu, izvēlamies kategoriju un atzīmējām, kuras standarta sadaļas iekļaut ( vēlāk varēsiet pievienot papildus sadaļas utt. )


5) Izvēlamies mājasalapas veidni, tās ērti meklēt pēc kategorijas vai stila, kad veidne atrasta spiežam uz pogas "use" zem attēla.

6) Šajā solī varat pielāgot izvēlēto viedni, mainot tai krāsas un moduļu novietojumu. Kad izmaiņas ir veiktas neaizmirstam tās saglabāt, spiežot uz "update template", tad varam doties uz nākamo soli, spiežot uz pogas "Step 3".


7) Šajā solī varat rediģēt un pievienot jaunas sadaļas mājaslapai, lai rediģētu esošu sadaļu spiežam uz pildspalvas ikonas iepretim sadaļas nosaukumam, lai sadaļu dzēstu spiežam uz "X". Jaunu sadaļu pievienojam ar pogu "Add Page". Kad visa informācija savadīta, spiežam pogu "Publish", lai publicētu lapu.

8) Atvērsies lauks, kurā jānorāda, uz kura domēna vārda publicēt lapu, izvēlamies un spiežam "publish".
Alternatīvi varēsiet uzstādīt kādu satura vadības sistēmu, instrukcijas uzstādīšanai ir pieejamas šeit: Populāru CMS (saturvadības sistēmu) uzstādīšana


Also Read