Kā uzstādīt latviešu valodu Joomla 2.5? Drukāt

  • 11

Joomla ir viena no pasaulē populārākajām satura vadības sistēmām. Šis raksts Jums noderēs, ja izmantojat Joomla 2.5 un vēlaties uzstādīt latviešu valodu.

Joomla latviešu valodas tulkojumus veido http://www.joomlalv.org. JoomlaLV ir latviešu domubiedru grupa, kas nodarbojas ar Joomla lokalizāciju un vietējo lietotāju atbalstu.

Joomla Latviešu valodas instalācija

Lai uzstādītu latviešu valodu Joomla 2.5 ir jāveic šādi soļi

1) Tulkojumu var lejupielādēt šeit: http://joomlacode.org/gf/project/jtranslation1_6/frs/?action=FrsReleaseView&release_id=16625

Tulkojuma failu jāsaglabā savā datorā

2) Jāpieslēdzas Joomla 2.5 administratora panelim

3) Lai uzsāktu instalāciju jāiet uz Extensions -> Extension Manager

4) Sadaļā "Upload Package File" jāspiež Browse un jāizvēlas tulkojuma failu. Tālāk jāspiež "Upload & Install".

5) Veiksmīgas instalācijas gadījumā saņemsiet šādu paziņojumu:

6) Šajā brīdī latviešu valoda Joomla ir uzstādīta. Joomla sistēmā pastāv iespēja norādīt atšķirīgas valodas administrācijas panelim un Jūsu mājaslapai. Lai noklusēto valodu nomainītu uz latviešu jāiet uz Extensions -> Language Manager.

7) Tabā "Installed - Site" var nomainīt valodu mājaslapai, tabā "Installed - Administrator" var nomainīt valodu administrācijas panelim. Lai veiktu valodas nomaiņu atzīmējiet attiecīgo valodu otrajā kolonnā un augšējā labajā stūrī spiediet "Default". Noklusētā valoda tiek atzīmēta ar zvaigznīti un zemāk redzamajā piemērā latviešu valoda ir uzstādīta kā mājaslapas noklusētā valoda.

 

Papildus Joomla paplašinājumi ir pieejami šeit: http://extensions.joomla.org/

Area IT hostings ir optimizēts Joomla 2.5 saturvadības sistēmai. Joomla 2.5 uzstādīšana ir vienkārša un aizņem dažas minūtes.


Vai šī atbilde Jums noderēja?

« Atpakaļ