Kā uzstādīt Drupal? Drukāt

  • 1

Drupal ir viena no vadošajām atvērtā koda satura vadības sistēmām, kas tiek izstrādāta un attīstīta jau vairāk kā desmit gadus.

Ir pieejami vairāki tūkstoši papildinājumu, kas ļauj izstrādāt mājaslapas ar plašu funkcionalitāti. Drupal var piemērot gandrīz ikvienam mērķim.

Drupal sniedz iespēju ātri izveidot un pārvaldīt dažādu veidu iekšējas vai ārējas mājas lapas un ir piemērots lietošanai gan privātā, gan uzņēmumu līmenī.

Drupal uzstādīšana

Lai uzstādītu Drupal saturvadības sistēmu uz Area IT hostinga ir jāveic šādi soļi:

1) Jāpieslēdzas cPanel. http://tavsdomens.lv/cpanel

hostings login

2) Pēc pieslēgšanās jāatrod sadaļa "Software/Services" un jānospiež uz "Softaculous"

3) Softaculous ļauj automātiski uzstādīt dažādas satura vadības sistēmas un aplikācijas. Šī instrukcija apraksta Drupal instalāciju, bet ja vēlaties instalēt ko citu, process ir ļoti līdzīgs.

Atvērtajā logā kreisajā pusē jāsameklē "Portals/CMS". Jāatrod "Drupal" un to jāatver.

Drupal instalācija, uzstādīšana

4) Atvērsies lapa ar aprakstu par Drupal satura vadības sistēmu, citu lietotāju novērtējumiem un atsauksmēm. Lai sāktu instalāciju, augšējā labajā stūrī jāspiež uz "Install"

Drupal instalācija, drupal apraksts

5) Logā, kas atvērsies, būs jānorāda informācija par jaunveidojamo Drupal mājaslapu. Sākotnēji ir norādītas Softaculous noklusētās vērtības, bet tās būtu ļoti vēlams mainīt.

Laukā "In Directory" norādiet direktoriju, kurā velaties uzstādīt Drupal. SVARĪGI! Lai Drupal uzstādītu galvenajā direktorijā, šo lauku atstājiet tukšu.

Site Name: mājaslapas nosakums

Drupal instalācija, uzstādīšana 4

Admin Username: lietotājvārds, ar kuru pieslēgsieties Drupal administrācijas daļai
Admin Password: administratora parole. Ja vēlaties drošāku paroli, nospiediet uz atslēgas un parole tiks automātiski izveidota.
Admin Email: administratora e-pasta adrese

Drupal instalācija, admin dati

Kad visi lauki ir aizpildīti spiediet "Install".

6) Drupal uzstādīšana pēc īsa brīža būs pabeigta.

Drupal instalācijas indikators

7) Pēc veiksmīgas Drupal uzstādīšanas atvērsies apstiprinājuma lapa ar informāciju kā pieslēgties jaunajai Drupal lapai.

Drupal veiksmīgi pabeigta instalācija

8) Spiediet uz Softaculous norādīto Drupal administrācijas paneļa saiti, vai arī vienkārši atveriet http://tavsdomens.lv/user/login. Pieslēdzaties ar lietotājvārdu un paroli, ko izvēlējāties iepriekš.

9) Drupal paplašinajumi ir pieejami šeit: http://drupal.org/download
Drupal Latvijas lapa - http://www.drupal.lv

 

Area IT hostings ir optimizēts Drupal satura vadības sistēmai. Uzstādot Drupal ar Softaculous, uz e-pastu saņemsiet informāciju tiklīdz iznāks jaunāka Drupal versija, un Drupal mājaslapu varēsiet automātiski atjaunināt.


Vai šī atbilde Jums noderēja?

« Atpakaļ