Kā uzstādīt OpenCart interneta veikalu? Drukāt

  • 16

OpenCart ir viens no visstraujāk augošākajiem atvērtā koda internetveikala risinājumiem, kas ļauj ērti un vienkārši izveidot savu interneta veikalu.

 

Lai arī pastāv ļoti daudz bezmaksas atvērtā koda internetveikalu risinājumi, kā piemēram Magento, osCommerce, PrestaShop, Cubecart, ZenCart un citi, OpenCart izceļas ar ļoti ērtu un intuitīvu interfeisu gan lietotājiem, gan administrācijai.

OpenCart uzstādīšana

Lai uzstādītu OpenCart ir jāveic šādi soļi:

 

1) Jāpieslēdzas cPanel. http://tavsdomens.lv/cpanel

hostings login

 

2) Pēc pieslēgšanās jāatrod sadaļa "Software/Services" un jānospiež uz "Softaculous"

 

3) Softaculous ļauj automātiski uzstādīt dažādas saturvadības sistēmas un aplikācijas. Šī ir instrukcija OpenCart internetveikala instalācijai, bet ja vēlaties instalēt ko citu, process ir ļoti līdzīgs.

Atvērtajā logā kreisajā pusē jāsameklē "E-Commerce". Jāatrod "OpenCart" un to jāatver.

 

4) Atvērsies lapa ar informāciju par OpenCart, citu lietotāju novērtējumiem un atsauksmēm. Lai sāktu Opencart internetveikala instalāciju, augšējā labajā stūrī jāspiež uz "Install"

 

5) Logā, kas atvērsies būs jānorāda informācija par mājaslapu. Sākotnēji ir norādītas Softaculous noklusētās vērtības, bet tās būtu ļoti vēlams mainīt.

Laukā "In Directory" norādiet direktoriju, kurā velaties uzstādīt OpenCart. SVARĪGI! Lai OpenCart uzstādītu galvenajā direktorijā, šo lauku atstājiet tukšu.

Store Name: interneta veikala nosakums
Store Description: interneta veikala apraksts
Store Owner: interneta veikala īpašnieka vārds/uzņēmuma nosaukums
Store Address: interneta veikala adrese

OpenCart instalācija

Admin Username: lietotājvārds, ar kuru pieslēgsieties OpenCart administrācijas panelim
Admin Password: administratora parole. Ja vēlaties drošāku paroli, nospiediet uz atslēgas un parole tiks automātiski izveidota.
Admin Email: administratora e-pasta adrese
First Name: Jūsu vārds
Last Name: Jūsu uzvārds

OpenCart instalācija

Kad visi lauki ir aizpildīti spiediet "Install".

 

6) OpenCart uzstādīšana pēc īsa brīža būs pabeigta.

 

7) Pēc veiksmīgas OpenCart veikala uzstādīšanas atvērsies apstiprinājuma lapa ar pamatinformāciju kā pieslēgties jaunajam internetveikalam.

OpenCart instalācijas pabeigšana

 

8) Spiediet uz Softaculous norādīto OpenCart administrācijas paneļa saiti, vai arī vienkārši atveriet http://tavsdomens.lv/admin. Pieslēdzaties ar lietotājvārdu un paroli, ko izvēlējāties iepriekš.

 

9) OpenCart paplašinājumi (valodas, moduļi, piegādes veidi, maksājumu veidi, dizaina veidnes) ir pieejami šeit - http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/

 

Area IT hostings ir optimizēts OpenCart interneta veikala izmantošanai. Uzstādot OpenCart ar Softaculous, uz e-pastu saņemsiet informāciju tiklīdz iznāks jaunāka OpenCart versija, un automātiski varēsiet atjaunināt savu OpenCart internetveikalu.

 


Vai šī atbilde Jums noderēja?

« Atpakaļ