Kā uzstādīt WordPress? Drukāt

  • 31

Wordpress ir mūsdienīgs blogu dzinējs, kurš izstrādāts, liekot uzsvaru uz vizuālo noformējumu, tīmekļa standartiem un ērtu lietojamību.

Tas ir bezmaksas, atklātā koda rīks.

 

Wordpress uzstādīšana

Lai uzstādītu Wordpress ir jāveic šādi soļi:

 

1) Jāpieslēdzas cPanel. http://tavsdomens.lv/cpanel

hostings login

 

2) Pēc pieslēgšanās jāatrod sadaļa "Software/Services" un jānospiež uz "Softaculous"

 

3) Softaculous ļauj automātiski uzstādīt dažādas saturvadības sistēmas un aplikācijas. Šī ir instrukcija Wordpress instalācijai, bet ja vēlaties instalēt ko citu, process ir ļoti līdzīgs.

Atvērtajā logā kreisajā pusē jāsameklē "Blogs". Jāatrod "WordPress" un to jāatver.

 

4) Atvērsies lapa ar informāciju par WordPress, citu lietotāju novērtējumiem un atsauksmēm. Lai sāktu instalāciju, augšējā labajā stūrī jāspiež uz "Install"

 

5) Logā, kas atvērsies būs jānorāda informācija par mājaslapu. Sākotnēji ir norādītas Softaculous noklusētās vērtības, bet tās būtu ļoti vēlams mainīt.

Laukā "In Directory" norādiet direktoriju, kurā velaties uzstādīt WordPress. SVARĪGI! Lai WordPress uzstādītu galvenajā direktorijā, šo lauku atstājiet tukšu.

Site Name: mājaslapas nosaukums
Site Description: mājaslapas apraksts

Admin Username: lietotājvārds, ar kuru pieslēgsieties WordPress administrācijas daļai
Admin Password: administratora parole. Ja vēlaties drošāku paroli, nospiediet uz atslēgas un parole tiks automātiski izveidota.
Admin Email: administratora e-pasta adrese

Kad visi lauki ir aizpildīti spiediet "Install".

 

6) WordPress uzstādīšana pēc īsa brīža būs pabeigta.

 

7) Pēc veiksmīgas WordPress uzstādīšanas atvērsies apstiprinājuma lapa ar informāciju kā pieslēgties jaunajam WordPress blogam.

 

8) Spiediet uz Softaculous norādīto WordPress administrācijas paneļa saiti, vai arī vienkārši atveriet http://tavsdomens.lv/wp-admin. Pieslēdzaties ar lietotājvārdu un paroli, ko izvēlējāties iepriekš.

 

9) WordPress paplašinājumi ir pieejami šeit: http://wordpress.org/extend/
WordPress latviskotās versijas mājaslapa: http://lv.wordpress.org/

Area IT hostings ir optimizēts WordPress. Uzstādot WordPress ar Softaculous, uz e-pastu saņemsiet informāciju tiklīdz iznāks jaunāka WordPress versija, un savu WordPress blogu varēsiet vienkārši atjaunināt.

 


Vai šī atbilde Jums noderēja?

« Atpakaļ