Kā uzstādīt Joomla izmantojot Softaculous? Drukāt

  • 15

Joomla ir viena no pasaulē populārākajām satura vadības sistēmām. Šajā rakstā uzzināsiet kā uzstādīt Joomla, izmantojot Area IT hostinga kontroles panelī cPanel pieejamo rīku Softaculous.

Joomla uzstādīšana

Lai uzstādītu Joomla  jāveic šādi soļi:

1) Jāpieslēdzas cPanel. http://tavsdomens.lv/cpanel (tavsdomens.lv ir jāaizstāj ar Jūsu domēna vārdu)

hostings login

2) Pēc pieslēgšanās jāatrod sadaļa "Software/Services" un jānospiež uz "Softaculous"

3) Softaculous ļauj automātiski uzstādīt dažādas saturvadības sistēmas un aplikācijas. Šī ir instrukcija Joomla instalācijai, bet ja vēlaties instalēt ko citu, process ir ļoti līdzīgs.

Atvērtajā logā kreisajā pusē jāsameklē "Portals/CMS". Jāatrod "Joomla" un to jāatver.

4) Atvērsies lapa ar informāciju par Joomla, citu lietotāju novērtējumiem un atsauksmēm. Lai sāktu instalāciju, augšējā labajā stūrī jāspiež uz "Install"

5) Logā, kas atvērsies būs jānorāda informācija par mājaslapu. Sākotnēji ir norādītas Softaculous noklusētās vērtības, bet tās būtu ļoti vēlams mainīt.

Laukā "Choose the version you want to install" varēsiet izvēlēties vēlamo Joomla versiju. Laukā "In Directory" norādiet direktoriju, kurā velaties uzstādīt Joomla. SVARĪGI! Lai Joomla uzstādītu galvenajā direktorijā, šo lauku atstājiet tukšu.

Site Name: mājaslapas nosakums
Site Description: mājaslapas apraksts

Admin Username: lietotājvārds, ar kuru pieslēgsieties Joomla administrācijas daļai
Admin Password: administratora parole. Ja vēlaties drošāku paroli, nospiediet uz atslēgas un parole tiks automātiski izveidota.
Real Name: Pilns Jūsu īstais vārds
Admin Email: administratora e-pasta adrese

Kad visi lauki ir aizpildīti spiediet "Install".

6) Joomla uzstādīšana pēc īsa brīža būs pabeigta.

7) Pēc veiksmīgas Joomla uzstādīšanas atvērsies apstiprinājuma lapa ar informāciju kā pieslēgties jaunajai Joomla lapai.

8) Spiediet uz Softaculous norādīto Joomla administrācijas paneļa saiti, vai arī vienkārši atveriet http://tavsdomens.lv/administrator. Pieslēdzaties ar lietotājvārdu un paroli, ko izvēlējāties iepriekš.

 

9) Joomla paplašinājumi ir pieejami šeit: http://extensions.joomla.org/

Area IT hostings ir optimizēts Joomla saturvadības sistēmai. Uzstādot Joomla ar Softaculous, uz e-pastu saņemsiet informāciju tiklīdz iznāks jaunāka Joomla versija, un automātiski varēsiet atjaunināt savu Joomla mājaslapu.

 


Vai šī atbilde Jums noderēja?

« Atpakaļ